MOTO 360

Serwis wymiany opon

W naszym serwisie ogumienia można wymienić oraz zakupić opony do większości pojazdów o średnicy 12-26.

Nasza automatyczna montażownica do opon Firmy Hoffmann Megaplan Megamount Racing zapewnia bezpieczną wymianę opon do samochodów osobowych i dostawczych. Wersja Racing wyposażona jest w przystawkę do opon niskoprofilowych.

Za precyzyjne i szybkie wyważenie kół odpowiada urządzenie Firmy Hoffmann Megaplan Megaspin. Urządzenie zostało wyposażone w system czujników, mierzących automatycznie dane koła (odległość, średnica i szerokość). Pneumatyczny uchwyt koła zapewnia mocowanie felgi do elementu centrującego zawsze z tą samą siłą. Za wyważenie bez późniejszego pomiaru kontrolnego odpowiadają dwa laserowe punkty pokazujące dokładną pozycję wklejenia ciężarków. Dla kół średniej wielkości cykl pomiarowy wynosi ok. 5 sekund . Pneumatyczny uchwyt pozwala na szybkie zamocowanie koła do flanszy maszyny, a ledowe oświetlenie rozświetla wnętrze koła ułatwiając przyklejenie - eliminuje to konieczność poprawiania pozycji ciężarków.

Stanowisko wyposażone mamy również w nowoczesną myjkę Firmy Unitrol. Myjka jest przeznaczona do kół o szerokości do 360 mm, posiadającą funkcję ogrzewania wody i pneumatycznego zespołu stabilizacji koła.

Przechowywalnia opon i kół

Hotel Opon jest czynny w godzinach pracy Stacji Kontroli Pojazdów MOTO360 przy ul. Wojska Polskiego 18 w Tychach. Umowa przechowania zawarta zostaje na okres sześciu miesięcy od dnia przyjęcia na przechowanie. Wszystkie opony/koła przyjęte do magazynu zostają umyte. Odebranie opon/kół następuję za uprzednim 2 dniowym wyprzedzeniem.

badanie okresowe samochodu Tychy, badania techniczne Tychy, auto klima Tychy

Galeria

skp Tychy, badania techniczne Tychy, odgrzybienie klimatyzacji
skp Tychy, badania techniczne Tychy, stacja kontroli pojazdów
auto klima Tychy, badanie okresowe samochodu Tychy, skp Tychy
auto klima Tychy, badania techniczne Tychy, skp Tychy

Cennik


Ceny wymiany opon


119.00 zł Wymiana opony z wyważeniem - felgi stalowe (pojazdy osobowe)

139.00 zł Wymiana opon z wyważeniem - felgi aluminiowe do 16

179.00 zł Wymiana opon z wyważeniem - felgi aluminiowe 18

189.00 zł Wymiana opon z wyważeniem - felgi aluminiowe 19

349.00 zł Run Flat Wymiana opon - wymiana z wyważeniem

159.00 zł Wymiana opon z wyważeniem - felgi aluminiowe 17

219.00 zł Wymiana opon z wyważeniem - felgi aluminiowe 20

239.00 zł Wymiana opon z wyważeniem - felgi aluminiowe 21


Ceny wymiany kół


109.00 zł Wymiana kół z wyważaniem - felgi stalowe (pojazdy osobowe)

119.00 zł Wymiana kół z wyważaniem - felgi aluminiowe do 16

129.00 zł Wymiana kół z wyważaniem - felgi aluminiowe 17

139.00 zł Wymiana kół z wyważeniem - felgi aluminiowe 18

149.00 zł Wymiana kół z wyważeniem - felgi aluminiowe 19

179.00 zł Wymiana kół z wyważeniem - felgi aluminiowe 20

189.00 zł Wymiana kół z wyważeniem - felgi aluminiowe 21

99.00 zł Wymiana kół bez wyważenia


Ceny przechowalni opon/kół


99.00 zł Przechowanie opon do R16 x 4 szt. (jeden sezon)

119.00 zł Przechowanie opon od R17 x 4 szt. (jeden sezon)

119.00 zł Przechowanie kół do R16 x 4 szt. (jeden sezon)

139.00 zł Przechowanie kół od R17 x 4 szt. (jeden sezon)


Pozostałe ceny


20.00 zł Opony z czujnikiem (dopłata kpl. 4 szt.)

20.00 zł Mycie kół kpl. 4 szt.

59.00 zł Naprawa opony z wyważeniem (od)

35.00 zł Pomiar Geometrii 3-D (PROMOCJA przy WYMIANIE OPON/KÓŁ)*

99.00 zł Programowanie czujników w kołach (od)

* promocja ważna razem z wymianą kół


odgrzybienie klimatyzacji, skp Tychy, auto klima Tychy


Formularz kontaktowy

Skorzystaj z poniższego formularza jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Możesz również umówić się na wizytę korzystając z naszego numeru telefonu: 661360360 lub 324416000

captcha
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu zgodnie z poniższymi informacjami. Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane będą przez DALEO Sp. z o.o. w celu realizacji usług świadczonych przez Spółkę. Wiem, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz, że w każdej chwili mogę cofnąć wyrażoną przeze mnie zgodę.Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą przekazywane przez DALEO Sp. z o.o. do państw z poza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Informacje o Administratorze Danych Osobowych: DALEO Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, 43-100, ul. Budowlanych 59 będzie przetwarzać Twoje dane w celu realizacji wymienionej powyżej usługi. Podane dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych oraz statystycznych. 
Wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości o treściach reklamowych oraz zawierających propozycje zawarcia umowy pochodzących od DALEO Sp. z o.o. na podany adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego.

Dane mogą zastać powierzone do przetwarzania podmiotom realizującym usługi w imieniu Spółki.

Możemy udostępniać Twoje dane organom administracji państwowej jeżeli zobowiążą nas do tego na podstawie przepisów prawa.

Jakie dane przetwarzamy? Przetwarzamy dane osobowe podane w formularzu.

Czy podanie danych jest obowiązkowe? Podanie danych i wyrażenie zgód jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do korzystania z formularza kontaktowego.

Podstawa przetwarzania danych osobowych? Przetwarzamy Twoje dane na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody.

Okres przetwarzania Twoich danych? Podane dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres 24 miesięcy od daty ostatniej zrealizowanej dla Ciebie usługi lub do wycofania przez Ciebie wyrażonej zgody.

Prawa osoby, której dane dotyczą? Jako Administrator Danych Osobowych zobowiązani jesteśmy do realizacji praw, które Ci przysługują. Możesz uzyskać dostęp do swoich danych (otrzymać kopię danych), żądać ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania (zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa), jak również do przeniesienia danych do wskazanego przez Ciebie Administratora Danych Osobowych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi, na to w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane, do organu właściwego dla ochrony danych osobowych.

Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych? Przysługuje Panu/i prawo do wycofania zgody. W tej sprawie proszę kontaktować się zgodnie z informacjami zamieszczonymi pod adresem https://moto360.com.pl/kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z tym jak przetwarzamy Twoje dane, lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci uprawnień, możesz skontaktować się z nami wykorzystując powyżej zamieszczone dane kontaktowe.
skp Tychy, stacja kontroli pojazdów, badania techniczne Tychy
Dzień dobry,
w czym mogę pomóc ?
^