Aktualne Promocje

W MOTO360 promocja jest codziennie

Zarejestruj się

Lista mailingowa MOTO360

Stacja Kontroli Pojazdów

NIESPODZIANKA OD MOTO360

Prezent do każdego przeglądu!


Usługi serwisowe - wykonaj dowolną usługę na naszej stacji albo serwisie i otrzymaj kupon rabatowy na kolejną usługę.

Rabaty dotyczą usług serwisowych (min. na klimatyzację, geometrię kół, wymianę oleju, wymianę żarówki itp) . Szczegóły w naszej recepcji, zapraszamy.

Kontrola zawieszenia pojazdu za 1zł*

*Promocja dotyczy przy wymianie oleju i filtra w silniku. Kontrola obejmuje sprawdzenie przedniego i tylnego zawieszenia na szarpakach wraz oględzinami podwozia samochodu.

Zobacz cennik

1.Pomiar Geometrii Kół 3-D za 2 zł

Promocja obowiązuje przy okresowym badaniu technicznym pojazdu.

Pomiary i regulacje geometrii kół wykonujemy na najnowocześniejszym urządzeniu na rynku JOHN BEAN w technologii 3-D, zapewniając szybki, dokładny i powtarzalny wynik.

2. Pomiar Geometrii Kół 3-D RABAT - 50%

Promocja obowiązuje przy wymianie lub zakupie opon/kół w naszym serwisie.

W naszym serwisie ogumienia można wymienić oraz zakupić opony do większości pojazdów o średnicy 12-26. Nasza automatyczna montażownica do opon Firmy Hoffmann Megaplan Megamount Racing zapewnia bezpieczną wymianę opon do samochodów osobowych. Wersja Racing wyposażona jest w przystawkę do opon niskoprofilowych. Za precyzyjne i szybkie wyważenie kół odpowiada urządzenie Firmy Hoffmann Megaplan Megaspin. Stanowisko wyposażone mamy również w nowoczesną myjkę Firmy Unitrol.

badania techniczne Tychy, auto klima Tychy, stacja kontroli pojazdów

Zapisz się do newlettera by na bieżąco być informowanym o aktualnych PROMOCJACH, zmianach przepisów i wydarzeniach w MOTO360.


captcha
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu zgodnie z poniższymi informacjami. Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane będą przez DALEO Sp. z o.o. w celu realizacji usług świadczonych przez Spółkę. Wiem, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz, że w każdej chwili mogę cofnąć wyrażoną przeze mnie zgodę.Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą przekazywane przez DALEO Sp. z o.o. do państw z poza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Informacje o Administratorze Danych Osobowych: DALEO Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, 43-100, ul. Budowlanych 59 będzie przetwarzać Twoje dane w celu realizacji wymienionej powyżej usługi. Podane dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych oraz statystycznych. 
Wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości o treściach reklamowych oraz zawierających propozycje zawarcia umowy pochodzących od DALEO Sp. z o.o. na podany adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego.

Dane mogą zastać powierzone do przetwarzania podmiotom realizującym usługi w imieniu Spółki.

Możemy udostępniać Twoje dane organom administracji państwowej jeżeli zobowiążą nas do tego na podstawie przepisów prawa.

Jakie dane przetwarzamy? Przetwarzamy dane osobowe podane w formularzu.

Czy podanie danych jest obowiązkowe? Podanie danych i wyrażenie zgód jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do korzystania z formularza kontaktowego.

Podstawa przetwarzania danych osobowych? Przetwarzamy Twoje dane na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody.

Okres przetwarzania Twoich danych? Podane dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres 24 miesięcy od daty ostatniej zrealizowanej dla Ciebie usługi lub do wycofania przez Ciebie wyrażonej zgody.

Prawa osoby, której dane dotyczą? Jako Administrator Danych Osobowych zobowiązani jesteśmy do realizacji praw, które Ci przysługują. Możesz uzyskać dostęp do swoich danych (otrzymać kopię danych), żądać ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania (zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa), jak również do przeniesienia danych do wskazanego przez Ciebie Administratora Danych Osobowych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi, na to w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane, do organu właściwego dla ochrony danych osobowych.

Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych? Przysługuje Panu/i prawo do wycofania zgody. W tej sprawie proszę kontaktować się zgodnie z informacjami zamieszczonymi pod adresem https://moto360.com.pl/kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z tym jak przetwarzamy Twoje dane, lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci uprawnień, możesz skontaktować się z nami wykorzystując powyżej zamieszczone dane kontaktowe.
stacja kontroli pojazdów, auto klima Tychy, badanie okresowe samochodu Tychy
Dzień dobry,
w czym mogę pomóc ?
^