MOTO 360

Serwis automatycznej skrzyni biegów


Serwis automatycznej skrzyni biegów wykonujemy najnowszym urządzeniem ATF 5000 , służącym do wymiany oleju oraz płukania automatycznych skrzyń biegów w samochodach osobowych i dostawczych.

ATF 5000 zapewnia pewność całkowitej wymiany oleju znajdującego się w układzie (skrzynia biegów + chłodnica oleju + sprzęgło hydrokinetyczne). Używając specjalnego detergentu, w automatycznym procesie obsługi, układ może zostać poddany płukaniu. Ponadto duże zbiorniki na olej, wbudowana drukarka oraz szeroka gama konektorów podłączeniowych czynią ATF 5000 urządzeniem do kompleksowej i profesjonalnej obsługi automatycznych skrzyń biegów.

Urządzenie wyposażone zostało ponadto w kolorowy dotykowy wyświetlacz, który znacznie usprawnia pracę oraz wbudowaną bazę danych zawierającą informacje dot. ilości i rodzaju zastosowanego oleju ATF w danym modelu.

Wraz z upływem czasu oraz ilości przejechanych kilometrów, na skutek działania wysokich temperatur, olej w automatycznej skrzyni biegów traci swoje ochronne właściwości. Proces utlenienia oleju prowadzi do powstania depozytów w sprzęgle hydrokinetycznym oraz w całości układu automatycznej skrzyni biegów. Zanieczyszczenia te powodują zatykanie wąskich kanałów przepływu oleju w układzie. Zmniejsza się przepływ oleju oraz zdolność oleju do chłodzenia i ochrony elementów takich jak: tarczki, zawory hydrauliczne oraz inne części przekładni.

POJAWIĄJĄCE SIĘ PROBLEMY:

  • szarpanie
  • przeciąganie,
  • ślizganie.

SERWIS:

  • usuwa zanieczyszczenia z wszystkich elementów skrzyni biegów,
  • wymiana do 90% oleju w skrzyni biegów, sprzęgle, chłodnicy,
  • konserwacja i zabezpieczenie elementów skrzyni biegów przed zużyciem.

KORZYŚCI:

  • płynna zmiana biegów,
  • wydłużona eksploatacja skrzyni biegów,
  • zmniejszenie kosztów ewentualnych napraw.

Olej w automatycznej skrzyni biegów może spełniać swoją funkcję do 160.000 km przebiegu pojazdu pod warunkiem, że temperatura jego pracy nie będzie przekraczała 80 st. C.

Z biegiem czasu olej w automatycznej skrzyni biegów zaczyna tracić lepkość. Dochodzi do powolnego zużycia elementów w wyniku braku smarowania. 90% wszystkich awarii skrzyń biegów jest skutkiem zużywania się oleju.

Serwis Automatycznej Skrzyni Biegów powinien być stosowany co każde 50.000 km w celu wyeliminowania problemów oraz maksymalnego wydłużenia pracy skrzyni biegów.

Stosujemy podczas serwisu wysokiej jakości olej, preparaty czyszczące i uszlachetniacze.
Formularz kontaktowy

Skorzystaj z poniższego formularza jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Możesz również umówić się na wizytę korzystając z naszego numeru telefonu: 669360360

captcha
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu zgodnie z poniższymi informacjami. Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane będą przez DALEO Sp. z o.o. w celu realizacji usług świadczonych przez Spółkę. Wiem, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz, że w każdej chwili mogę cofnąć wyrażoną przeze mnie zgodę.Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą przekazywane przez DALEO Sp. z o.o. do państw z poza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Informacje o Administratorze Danych Osobowych: DALEO Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, 43-100, ul. Budowlanych 59 będzie przetwarzać Twoje dane w celu realizacji wymienionej powyżej usługi. Podane dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych oraz statystycznych. 
Wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości o treściach reklamowych oraz zawierających propozycje zawarcia umowy pochodzących od DALEO Sp. z o.o. na podany adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego.

Dane mogą zastać powierzone do przetwarzania podmiotom realizującym usługi w imieniu Spółki.

Możemy udostępniać Twoje dane organom administracji państwowej jeżeli zobowiążą nas do tego na podstawie przepisów prawa.

Jakie dane przetwarzamy? Przetwarzamy dane osobowe podane w formularzu.

Czy podanie danych jest obowiązkowe? Podanie danych i wyrażenie zgód jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do korzystania z formularza kontaktowego.

Podstawa przetwarzania danych osobowych? Przetwarzamy Twoje dane na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody.

Okres przetwarzania Twoich danych? Podane dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres 24 miesięcy od daty ostatniej zrealizowanej dla Ciebie usługi lub do wycofania przez Ciebie wyrażonej zgody.

Prawa osoby, której dane dotyczą? Jako Administrator Danych Osobowych zobowiązani jesteśmy do realizacji praw, które Ci przysługują. Możesz uzyskać dostęp do swoich danych (otrzymać kopię danych), żądać ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania (zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa), jak również do przeniesienia danych do wskazanego przez Ciebie Administratora Danych Osobowych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi, na to w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane, do organu właściwego dla ochrony danych osobowych.

Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych? Przysługuje Panu/i prawo do wycofania zgody. W tej sprawie proszę kontaktować się zgodnie z informacjami zamieszczonymi pod adresem https://moto360.com.pl/kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z tym jak przetwarzamy Twoje dane, lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci uprawnień, możesz skontaktować się z nami wykorzystując powyżej zamieszczone dane kontaktowe.
badanie okresowe samochodu Tychy, auto klima Tychy, badania techniczne Tychy
Dzień dobry,
w czym mogę pomóc ?
^