Pamiętamy za Ciebie

Przypominamy o przeglądzie

Udostępniamy dla Państwa usługę automatycznych przypomnień, dzięki której nie będą Państwo się już martwić datą przeglądu technicznego pojazdu, czy terminem składki ubezpieczenia. Wraz z wprowadzeniem podstawowych danych system będzie przypominał z wyprzedzeniem o ważnych terminach, a nasi pracownicy przygotują z wyprzedzeniem najlepiej dopasowaną ofertę i odpowiednie dokumenty.

Przypomnienia wysyłane są pocztą elektroniczną na wskazany adres mailowy, lub przez SMS, jeśli Państwo wybiorą taką opcję. Zarówno mail jak i SMS przesyłane są między godzinami 10:00 a 12:00, tylko w dni robocze, więc nie przeszkodzą w Państwa wypoczynku w czasie wolnym.

Zachęcamy do spróbowania. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą dodatkowych informacji.


Kontaktubezpieczenia, badania techniczne Tychy, skp Tychy, moto360

Zarejestruj się

Automatyczne przypomnienia

Preferowana forma powiadomienia (wybierz przynajmniej jedną formę):
email
telefon (sms)
captcha
  Wysyłając niniejszy formularz przez wciśnięcie klawisza Zapisz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez DALEO Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, 43-100, ul. Budowlanych 59 oraz podmioty działające na ich zlecenie w celach marketingowych, promocyjnych i statystycznych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Zostałem(am) poinformowany(a) o dobrowolności podania moich danych osobowych. Znane jest mi prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DALEO Sp. z o.o. (lub podmioty działające na jej zlecenie) wiadomości o treściach reklamowych oraz zawierających propozycje zawarcia umowy pochodzących od DALEO Sp. z o.o. na podany adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego.
Dzień dobry,
w czym mogę pomóc ?
^